• 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Çatalzeytin Meslek Yüksekokulunda 28.05.2019 günü Yaşlı Bakım ve Engelli Bakımı ve Rehabilitasyonu programları 2017-2019 dönem öğrencileri için  mezuniyet töreni yapıldı. Törene Belediye Başkanı Ahmet Demir ve eşi Şermin Demir, Belediye Meclis Üyeleri Emin Türkay Öztürk, Hüseyin Tolga İnce, Refah Akçay, Çatalzeytin Mektubu Gazetesi Nadide Öztürk, AKP İlçe Başkanı Hasan Çay, İyi Parti İlçe Başkanı Vicdan Turgut Akçay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sedat Ünal, emekli öğretmen Erol Sesver katıldılar.
Öğrenciler Büşra Çevik ve Kaan Umutlu’nun sunduğu programda ilk konuşmayı yapan Belediye Başkanı Ahmet Demir “MYO’dan mezun olan siz öğrenciler Çatalzeytin’in kültür elçileri olacaksınız.” dedi.
MYO Müdürü Erol Turan yaptığı konuşmada “Sevgili öğrenciler Türkiye’nin çetin ama güzel coğrafyasında iyi bir eğitim aldınız. Öğretim görevlileri ve personelimiz özveri göstererek sizleri yetiştirdiler.” dedi.
Okul birincisi Öznur Topal “Herkesin bir hedefi olmalı. Hedefe ulaşmada aldığımız eğitim azim ve kararlılığımız etkili olacak. Özlemini çektiğimiz güzel bir yaşam için çalışacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği gibi biz gençlere büyük görevler düşmektedir. İstikbal ve istiklalimiz için var gücümle çalışacağıma söz veriyorum.” dedi.
Konuşmalardan sonra dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Mezun olan 42 öğrenci diplomalarını alarak keplerini attılar. Öğretim görevlisi Yasin Ak öncülüğünde öğrenciler mezuniyet andını okudular.
Mezuniyet töreninden sonra Belediye Başkanı Ahmet Demir, öğrencilere ve törene katılanlara yemek verdi.Yemekten sonra öğrenciler için eğlence düzenlendi.

Mezun olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.